Kartondan Saat Örnekleri


Kartondan Saat Örnekleri

Sizler için daha önce sitemizde paylaştığımız kartondan saat nasıl yapılır adlı yazıdaki saat örneklerine ilave olarak bu yazıda farklı tasarımlara yer vermek istedik.

Kartondan saat yapma ödevi aldıysanız ya da çocuğunuz veya bir yakınınız için bunu yapmanız gerekiyorsa aşağıdaki karton saat örneklerini inceleyebilir ve rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Burada en önemli malzemenin çalışan bir saat mekanizması olduğunu unutmayın. Bu saat mekanizmasını evinizde kullanmadığınız bir saatten sökebileceğiniz gibi, basit bir duvar saati alarakta temin edebilirsiniz.

Kartondan keserek yapacağınız bu saatte mukavva karton ya da buna benzer kalın karton kullanmanız saatinizin daha dayanıklı olması için gereklidir. Kestiğiniz saat modelini boyayabileceğiniz gibi yapımında renkli karton kullanabilir ya da sim gibi parlak malzemelerle renklendirebilirsiniz.

Karton Saat Örnekleri

Sizler için hazırladığımız ve beğeneceğinizi umduğumuz karton saat örnekleri ve modellerini aşağıda bulabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki örneklerin bazı yerlerinde küçük değişiklikler yaparak yeni modeller ortaya çıkarabilir ya da daha profesyonel çalışmalar yaparak evinizdeki duvarlar için farklı saat tasarımları oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
2.186

Konu hakkında yorumunuzu yazın

elvankent evden eve nakliyat