Kare Motifli Örgü Bluz Yapımı


Kare Motifli Örgü Bluz Yapımı

Kare Motifli Örgü Bluz  Modelleri

Örgü bluz yapımına farklı ve güzel görüntüsü olan kare motifli örgü bluz modelleri ile devam ediyoruz.  Bu modeli motif motif örerek ortaya çıkan motife bayılacaksınız oldukça şık gözüken bu modeli yapmanızı tavsiye ederiz.

Bu tarz çalışmaları kolaylıkla yapabilirsiniz örgüye yeni başlayanların bile zorlanmadan yapabilecekleri bu modeli istediğiniz renk de ve modelde kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

Bu tarz örgü modellerinin bir avantajı da hem yazın hemde kışın kullanabileceğiniz örgülerdir. Ayrıca motifleri istediğiniz boyutta küçültüp yada büyüterek sıklığını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Kış ayları için kalın ip ile örerek sıcak tutacak yünler ile örerek kışlık bluzlar yapabileceğiniz gibi yaz ayları için kullanacağınız bluzları da merserize gibi ince olan terletmeyen ipler ile yapabilirsiniz. Örgü bluz yaparken eksiltme , çoğaltma , kesme işlemlerini kullanmadığınız dan dolayı rahatlıkla örgü konusunda zayıf olsanız için ve örgüye başlamak için güzel bir çalışma olacaktır.

Bluz yapımı modelleri ve şablonları için örgü elbiseler katagorimizde bluz ile ilgili diğer konulara da göz atabilirsiniz.

Birbirinden Şık Kare Motifli Örgü Bluz Modelleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
444

Konu hakkında yorumunuzu yazın

elvankent evden eve nakliyat